מעבדת תיקונים לטלפונים ניידים וטאבלטים

 

בנוסף לשירותים המתקדמים של המעבדה שלנו בתיקון מחשבים וציוד היקפי, יש ברשותנו טכנאים אשר מתמחים בתיקון טלפונים ניידים וטאבלטים. בעזרת הכרה של מגוון התקלות הנפוצות בטאבלטים וטלפונים חכמים אנחנו מסוגלים לאבחן את התקלה הספציפית שלך במהירות ולהציע לך את הדרך הטובה ביותר לפתרון.

 

היכן מתבצע תיקון לטלפונים ניידים וטאבלטים

מכיוון וישנו מגוון רחב של מכשירים חכמים כיום, ישנו קושי בביצוע תיקונים של טלפונים ניידים וטאבלטים בבית הלקוח. כדי להקל עלייך, אנחנו מחזיקים שלוש מעבדות מאובזרות אשר מוכנות לקלוט, לאבחן ולטפל בבעיה של הטלפון החכם או הטאבלט שלך. הטכנאים המומחים שלנו יודעים כיצד יש לתקן תקלות במכשירים השונים מבלי לסכן את המידע הנמצא עליהם או את שלמות המכשיר ואנחנו נושאים באחריות על התיקונים שאנו מבצעים.

 

שירות מהיר ואמין - שיחזיר אותך לשגרה

בעיקר כאשר מדובר בתקלות בטלפונים חכמים, ישנה דחיפות רבה ואי נוחות. מתוך ההבנה של הקושי הרב בניהול שגרת החיים שלך כאשר הטלפון של אינו עובד, השירות שלנו מתוכנן כך שיחזיר אותך לשגרה במהירות האפשרית. בעזרת פרוטוקולים מוכחים ואנשי המקצוע המומחים בארץ, אנחנו יכולים להציע לך את האבחון ואת הטיפול המהירים ביותר.

 

Net-Com-PC

בדומה למערכות מחשב, רבים מן האנשים הפרטיים וגם בעלי העסקים אינם מבינים את טיב התקלות במרבית המכשירים החדישים ודבר זה משאיר אותם חשופים לתיקונים לא איכותיים במחירים גבוהים ולא מוצדקים. תיקון המכשירים החכמים במעבדה מקצועית ואמינה יכול לחסוך לך סכומי כסף משמעותיים בעת התיקון ולוודא כי המכשיר ימשיך לשרת אותך נאמנה אחריו.

 

Net-Com-PC מעניקה ליווי טכנולוגי לעסקים ואנשים פרטיים, השירותים שלנו כוללים אספקה של ציוד חדש ותיקון מקצועי של תקלות במחשבים, ציוד היקפי, טלפונים חכמים וטאבלטים. כאשר מדובר בתקלות במכשירים חכמים כל רגע יכול להיות קריטי, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, להגיע לאחת המעבדות ולחזור לשגרת חייך.

054-9448778

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

Net Com Pc technologies    \    liron@netcompc.co.il    \    054-9448778 ​

Net Com Pc technologies

liron@netcompc.co.il

054-9448778 ​