שירותי מחשוב במיקור חוץ לעסקים

 

מערכות המחשוב של העסק שלך יכולות להפוך את העסק ליעיל ונגיש כמו שהן יכולות לגרום לאי נעימויות רבות מול הלקוחות שלך ולקצבי עבודה נמוכים בקרב העובדים שלך. מסיבה זו לעסקים גדולים ישנן מחלקות שלמות אשר אחראיות על תחזוקת מערכות המחשוב, שדרוגן ואף תיקון תקלות בזמן אמת. עסקים קטנים יותר אשר אין להם את היכולות להחזיק אנשי מקצוע בזמינות מלאה נאלצים לקוות כי מערכות המחשוב לא יאכזבו אותם וכי אנשי מחשבים מזדמנים יציעו להם פתרונות ארוכי טווח. למרבה המזל, כיום ישנה אפשרות אשר תוודא שכל צרכי המחשוב של העסק שלך ייענו מבלי להכביד על העסק שלך כלכלית. אפשרות זו היא שירותי מחשוב במיקור חוץ.

 

מה הם שירותי מיקור חוץ

שירותי מיקור חוץ הם שירותים הניתנים לעסק שלך בצורה מקצועית, אחראית ורצופה על ידי גורם חיצוני בכל היקף בו יש לך צורך. למעשה, בעזרת מיקור חוץ ניתן להציב בעסק שלך טכנאי מחשבים מקצועי ומיומן אשר יהיה זמין עבורך לתחזוקה שוטפת ולטיפול בתקלות. בניגוד להעסקת עובד רגיל, שירותים של מיקור חוץ חוסכים ממך את תהליכי ההעסקה הארוכים ואת יחסי העובד – מעביד עם איש המקצוע ומשאירים אותך עם רק שירות איכותי ואחריות של בית עסק מכובד.

 

מיקור חוץ לעסקים – מהלך משתלם, באחריות!

בעלי עסקים רוצים לשלם רק על מה שהם צריכים, ואנו ב-Net-Com-PC מבינים זאת היטב. בהתאם, אנו מעמידים לרשותך בנק שעות שיאפשר לך לנצל את הזמן הנחוץ לך באמת וליהנות מאנשי סיסטם ומטכנאי מחשבים שיטפלו בתקלות באופן שוטף ואף יוכלו לתפעל את מערך הגיבויים והשרתים שלך בהתאם לצורך.

 

אולם מעבר למחיר, החשש העיקרי של עסקים אשר מתעניינים במיקור חוץ הוא נושא האחריות. מי חייב לך דין וחשבון בעת תקלות ואפילו בתחזוקה השוטפת של מערכות המחשוב שלך. ובכן, אנו כאן בדיוק לשם כך ובעזרת שירותי מחשב במיקור חוץ לעסקים מבית Net-Com-PC, ביכולתך להפוך ממעסיק אשר צריך לעקוב אחר אנשי המקצוע ולתפעל את מערך המחשוב שלו >> לבעל עסק אשר נהנה משירותים מקצועיים מאת חברה איכותית ואמינה, ומסיר עוד דאגה מסדר היום.

 

Net-Com-PC

Net-Com-PC מספקת פתרונות וליווי בענף המחשוב לעסקים ואנשים פרטיים, כולל מעבדה לתיקון מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, טלפונים חכמים וטאבלטים. אנו לוקחים אחריות מלאה על מגוון השירותים והמוצרים שאנו מציעים ומספקים ליווי מלא לכל אורך השימוש. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לספר לנו על הצרכים של העסק שלך ולקבל איש מקצוע מומחה עם ניסיון של לפחות חמש שנים אשר יתחזק את מערכות המחשוב של העסק שלך, במחיר משתלם במיוחד. נשמח לעמוד לשירותך - אנחנו זמינים עבורך לכל דרישה או צורך!

 

054-9448778

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

Net Com Pc technologies    \    liron@netcompc.co.il    \    054-9448778 ​

Net Com Pc technologies

liron@netcompc.co.il

054-9448778 ​