תיקון, שדרוג ומכירה של ציוד היקפי – כולל מחשבים ניידים ונייחים, טאבלטים וסמארטפונים

 

בעולם של היום מחשבים הם חלק עיקרי והכרחי בכל משק בית ומשרד. מוצרי אלקטרוניקה חדישים לצד מגוון רחב של שימושים הפכו את שוק המחשבים לרווי ומסובך עבור אנשים אשר אינם מומחים בתחום. דבר זה יכול להוביל אנשים פרטיים ואך עסקים להוצאות כספיות משמעותיות ללא הצדקה ולפספוס הזדמנויות רבות לייעול ושכלול דרך העבודה. הדבר החשוב ביותר לקראת רכישה של ציוד היקפי, מכשירים ניידים או מערכות מחשוב שלמות הוא בחירת ספק מקצועי שיספק לך מענה אמין במהלך הרכישה ולאחריה. בעיקר כאשר מדובר בציוד מחשבים, טלפונים חכמים וטאבלטים, גורם מקצועי יוכל להסביר לך את המצב של הציוד שלך והאפשרויות הזמינות עבורך.

 

מתי ניתן לבצע שדרוג של מערכות מחשב

שדרוג של מערכות המחשב בבית או בעסק שלך יכול להתבצע כל עוד הארכיטקטורה של המערכת הקיימת אינה מיושנת מדי עבור הצרכים שלך. בעזרת אבחון מקצועי של הציוד שלך לאור אופי השימוש שלך בו והצרכים שלך, אנחנו נוכל להציע לך את השדרוגים המתאימים ביותר ולעצור אותך לפני ביצוע שדרוגים יקרים שאינם מתאימים למערכת או לצרכים שלך. לעיתים קרובות, שדרוג של כמה חלקים יכול להעלים את הצורך בהחלפת המערכת כולה.

 

תיקון מערכות מחשוב, טאבלטים וטלפונים חכמים

תיקון של מחשבים ניידים, טאבלטים, סמארטפונים ומערכות מחשוב אשר אינן עובדות כראוי מתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים במעבדה המאובזרת שלנו בחיפה - או אצלך אם ניתן - כולל איסוף הציוד אל המעבדה והחזרתו אליך כשהוא תקין לחלוטין. התיקונים מגיעים עם אחריות ולפני התיקון יוכלו הטכנאים שלנו להסביר לך את היקף הטיפול הנדרש ואת המשמעויות הכלכליות והביצועיות שלו.

 

Net-Com-PC

מאז שנת 2013 אנו מלווים אנשים פרטיים ועסקים ומספקים מערך פתרונות כולל לצרכי המחשוב שונים. בעזרת מגוון שירותים המתאימים לצרכים שלך, מחירים אטרקטיביים ואחריות על כל המוצרים ותהליכי העבודה שלנו, ביכולתנו לספק לך את הליווי הטכנולוגי שהבית והעסק שלך צריכים. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר וליהנות משירותים ברמה שלא הכרת.

 

054-9448778

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

Net Com Pc technologies    \    liron@netcompc.co.il    \    054-9448778 ​

Net Com Pc technologies

liron@netcompc.co.il

054-9448778 ​