התקנות של מערכות מיגון

 

מערכות המיגון לבית ולעסק עברו שדרוגים רבים בשנים האחרונות והודות להתקדמות טכנולוגית, כיום ניתן להתקין מערכות מתקדמות ואיכותיות כמעט בכל מבנה. מעבר לעובדה שמערכות המיגון יכולות להציל אותך ברגעים שבהם האבטחה שלך נפרצת, מערכות מיגון אשר מותקנות בצורה נכונה יכולות להרתיע גורמים עברייניים ולגרום להם לדלג על בית העסק שלך.

כיום, מערכות מיגון יכולות לכלול מגוון של מצלמות גלויות ונסתרות, חיבורי רשת מאובטחים, מכשירי הקלטה ושמירת מידע ועוד. התאמת מערכת המיגון לצרכים שלך בצורה מקצועית תוודא כי המערכת תשרת אותך נאמנה ושלא יושקעו מצדך כספים על יכולות בהן אין לך צורך.

 

מה כולל שירות של התקנת מערכות מיגון

התקנה של מערכות מיגון מתוחכמות מצריכה ליווי מקצועי ואמין אשר יישאר איתך לאורך כל תקופת השימוש. באופן כללי, ניתן לחלק את השירות של הקמת ותפעול מערכות ההגנה לשלושה חלקים.

 

לקראת ההתקנה

לקראת ההתקנה של מערכות המיגון שלך יש להבין בדיוק מה הם הצרכים הביטחוניים של העסק שלך, מה האיומים העיקריים וכיצד ניתן למנוע אותם. לקראת ההתקנה יש לבצע סיור במתחם, למצוא את הנקודות האידיאליות להצבת התקנים של המערכת ולהרכיב את המערכת האידיאלית עבורך.

 

בזמן ההתקנה

במהלך ההתקנה יתאפשר לך להבין בדיוק כיצד המערכת עובדת ואילו אפשרויות אבטחה היא מספקת לך. בסיום ההתקנה, איש מקצוע מומחה יעבור איתך על התפעול של המערכת ויתדרך אותך.

 

לאחר ההתקנה

בסיום התקנת המערכת אנחנו נשארים זמינים עבורך לשאלות, הדרכה נוספת, תיקונים ואף שדרוגים של המערכת במקרה הצורך.

 

Net-Com-PC

Net-Com-PC מתמחה בליווי, שדרוג, מכירה ותפעול של מערכות מחשוב לעסקים ואנשים פרטיים. בין אם מדובר במצלמות כיפה, מצלמות צינור, מצלמות ממונעות, מצלמות IP, מכשירי הקלטה למצלמות או התקנת מצלמות אבטחה על גבי רבי קומות, הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי - בעזרת אנשי המקצוע המומחים ביותר ואחריות מלאה על תהליך העבודה שלנו ועל התוצאה, ביכולתנו ליצור את מערכת המיגון האידיאלית עבורך, וכל שעלייך לעשות הוא ליצור איתנו קשר.

 

054-9448778

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

Net Com Pc technologies    \    liron@netcompc.co.il    \    054-9448778 ​

Net Com Pc technologies

liron@netcompc.co.il

054-9448778 ​