התקנת רשת אלחוטית ומגדילי טווח לשיפור קליטת WIFI

 

בעולם של היום קשה מאוד למצוא אזורים בהם אין אינטרנט אלחוטי, כמעט כמו שקשה להסתדר באחד מהם. התקנה של רשת אלחוטית צריכה להתבצע תוך הבנה של היכולות של המשדרים השונים והצורה שבה הם מתאימים למבנים שונים. רשתות אלחוטיות אשר מותקנות בצורה חובבנית יכולות להראות ביצועים נמוכים, ניתוקים רבים ולעיתים אף להוות נקודות תורפה באבטחה של מערכות המחשוב שלך.

 

היכן יש להתקין רשת אלחוטית

רשת אלחוטית כיום היא תנאי בסיס כמעט לכל עסק אשר רוצה לעבוד עם ציוד מתקדם. בנוסף לכך, רובם המוחלט של משקי הבית משתמשים כיום ברשתות אלחוטיות כדי לספק אינטרנט למוצרי אלקטרוניקה שונים. בניגוד לבתים רבים אשר יכולים להסתפק במודמים הבסיסיים, למרבית העסקים מומלץ להקים רשת אלחוטית בצורה מקצועית אשר תגן על פרטיות קבצי העבודה ותבטיח לך עבודה רציפה וללא הפרעות. בתים אשר חווים הפרעות או אזורים בבית בהם אין אינטרנט יוכלו לחסוך בכל חודש על ידי התקנת מקצועית של רשת אלחוטית המתאימה לבית.

 

מה הוא מגדיל טווח WIFI

מגדיל טווח WIFI הינו מכשיר מתקדם המסוגל לחבר בין מכשירים הנמצאים מחוץ לטווח המודם לרשת האלחוטית. מגדילי הטווח השונים מגיעים עם יכולות שונות ומגוון מחירים ולכן יש להיוועץ בגורם מקצועי לקראת ההתקנה. מעבר לכך, לעיתים התקנת מגדילי טווח יכולה לפגוע במערכת או לעבוד בצורה לא תקינה.

 

Net-Com-PC

שנים של ניסיון בתיקון, שדרוג והקמה של מערכות מחשוב לאנשים פרטיים ולעסקים לימדו אותנו כיצד להעניק את שירותי הליווי הטכנולוגיים הטובים ביותר. בין אם מדובר בתשתיות תקשורת באמצעות כבלי רשת ובין אם ברשת אלחוטית, התקנה מקצועית של רשת אלחוטית ושימוש בציוד הנכון תוך הסתמכות על שירותי התמיכה שלנו, כולל השתלטות מרחוק, יכולים לחסוך לך סכומי כסף משמעותיים ולהעלות את מידת התועלת וההנאה שלך מהרשת.

 

אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני וליהנות מליווי מלא לאורך כל תהליך ההתקנה או השדרוג של הרשת האלחוטית שלך.

054-9448778

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

Net Com Pc technologies    \    liron@netcompc.co.il    \    054-9448778 ​

Net Com Pc technologies

liron@netcompc.co.il

054-9448778 ​